İnsan Kaynakları

Enerya‘da yüksek performansa odaklı bir çalışma ortamı yaratmak, hedef birliği ilkesinden yola çıkarak tüm çalışanların işbirliği yapmasını sağlamak ve İnsan Kaynakları süreçlerinde herkese eşit fırsat sunmak temel İnsan Kaynakları politikalarımızı oluşturur.  Hedefe ulaşmak için bireysel sorumluluk almaktan çekinmeyen, kişisel sınırlarını zorlayan ve iş yapış tarzı ile başkalarına esin kaynağı olan, yüksek iş etiği ve ahlak standartlarını her zaman ön planda tutan, liderlik özelliklerine sahip çalışanları destekleyen ve teşvik eden bir yaklaşımı benimseriz. 

ÖDÜLLER İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ

Her yıl düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi çerçevesinde verilen “İnsana Saygı Ödülü”nün 3 yıl üst üste sahibi oldu.

Farklı sektörlerden katılan firmalar arasından Enerya; yeni personel alımı için çıkılan ilanların sayısı, alınan başvuru sayısı ve bu başvurulara dönüş hızı ile bu ödüllere layık görüldü.

Şirketimize başvuran aday sayısının artışı, Enerya’nın iş faaliyetleri alanında her geçen gün büyümesi ve çalışanlarına yönelik geliştirdiği politikaların farklı mecralarda duyulması ile gerçekleşiyor. Bu olumlu gelişme, şirketimizin marka bilinirliğine de önemli ölçüde etki ediyor.

ENERYA KAMPÜS’E ÖDÜL

2015 yılında hayata geçirilen Enerya Kampüs, çalışanlarının hem kişisel hem de mesleki performans gelişimine odaklanabilecekleri program içerikleri ve “yetkinlikleri pekiştir” hedefiyle, global bir eğitim firması olan PDR International tarafından  2016 yılında Hizmet Gelişimi Alanında ödüllendirildi.

Ayrıca katılımcılardan aldığı geri bildirimler ve bunların Çalışan Bağlılığı’na yansıması sonucunda, 2017 yılında da PDR International  tarafından Markalaşmış Kurum Kültürü alanında ödüle layık görüldü.